Playlists
Profile
News
Share
#NAZGHUL #DOBREMORDY #kundalini
Leave a comment
Here are my scores: Bars: 10/10 Delivery: 10/10 Impression: 10/10
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 9/10 Impression: 9/10
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 9/10 Impression: 10/10
@luska. dzięki ziom 👊
Kozaczek Nazghul ! Dobry klimat. Coraz lepiej. Tak trzymaj mordo !
Wielkie dzieki mordy 👊👊👊👊
Jest klimacik 👊🏻👊🏻
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 10/10 Impression: 10/10
@ArsHeretica mam wrażenie ze początek spóźniony... ogólnie spox jest 👊👊
@ArsHeretica Energii nie brakuję, sile przyciągania wiedzę, poznałeś i czujesz... ;) Zapraszam do mnie na OutSideWear, kilka nowych koncepcji się pojawiło ;)
@giecik dzięki ziom. Nie wiedziałem czy wyjdzie, bo znów miałem przerwę. 👊👊👊
@ArsHeretica Mordo, przecież słychać, że formy nie brakuje 💪🔥👊 Więcej tlenu!
dzięki bracie 👊 Powoli się rozkręcam. Jak wrócę do formy, to znowu razem nawiniemy.
NAZGHUL 😈😈😈
@ArsHeretica
You may also like
Pick of the Week
Gym Bangers
Best Of May
Trap
Leave a comment
#NAZGHUL #DOBREMORDY #kundalini
Here are my scores: Bars: 10/10 Delivery: 10/10 Impression: 10/10
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 9/10 Impression: 9/10
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 9/10 Impression: 9/10
Here are my scores: Bars: 10/10 Delivery: 10/10 Impression: 10/10
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 9/10 Impression: 10/10
@luska. dzięki ziom 👊
Kozaczek Nazghul ! Dobry klimat. Coraz lepiej. Tak trzymaj mordo !
Wielkie dzieki mordy 👊👊👊👊
Jest klimacik 👊🏻👊🏻
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 10/10 Impression: 10/10
@ArsHeretica mam wrażenie ze początek spóźniony... ogólnie spox jest 👊👊
Here are my scores: Bars: 10/10 Delivery: 10/10 Impression: 10/10
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 9/10 Impression: 9/10
Here are my scores: Bars: 10/10 Delivery: 10/10 Impression: 10/10
Here are my scores: Bars: 10/10 Delivery: 10/10 Impression: 10/10
@ArsHeretica Energii nie brakuję, sile przyciągania wiedzę, poznałeś i czujesz... ;) Zapraszam do mnie na OutSideWear, kilka nowych koncepcji się pojawiło ;)
@giecik dzięki ziom. Nie wiedziałem czy wyjdzie, bo znów miałem przerwę. 👊👊👊
@ArsHeretica Mordo, przecież słychać, że formy nie brakuje 💪🔥👊 Więcej tlenu!
dzięki bracie 👊 Powoli się rozkręcam. Jak wrócę do formy, to znowu razem nawiniemy.