@BUNNYKROLIK dzięki brat. Sam sie juz nieraz łapie na sylabowaniu, wtedy usuwam i nawijam od nowa. Czasem werbel w bicie jest tak wyraźny, że aż sam mnie prosi o sylaby 😀
Pomysł bardzo dobry 👍🏻
Czasami jeszcze się nie wyzbyles tego sylabowania,choćby sam poczatek.
Mimo wszytko mi się podoba😘
I mniej tych tanich rymów już jest 👍🏻
Leave a comment
#DOBREMORDY #NAZGHUL #gramofony #ludziegramofony
@luska. dzięki. Wiem, że to droga na łatwizne, ale czasem tylko czasownik mi pasuje 😉
Spoczko leci, czasem na czasownikach ale ogolnie fajna rozkmina na temat :) Pozdro !
@PoProstuOskar. wszystkim siada, tylko jemu nie siada. WTF? 😂😂😂 To słuchaj tak długo, aż siądzie 😀😀😀
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 8/10 Impression: 8/10
niewiem czy coś tu jest nie tak, czy może mi nie siadasz ale ni nie siadasz XD
@BUNNYKROLIK kiedyś nawinę pod samą melodię bez werbla. Może łatwiej będzie 😂
@G4ST dzięki ziom
@GoodStuff71 dzięki 👊
@ArsHeretica no powiem Ci że fajnie poleciałeś 👊
@ArsHeretica znam ten ból zęby lecieć idealnie pod beat 😂 też się na tym jeszcze łapie 🤪
@ArsHeretica słyszę mordko 😎
Coś czułem że nagrasz pod ten temat kawałek, jak dla mnie bardzo trafny tekst i kozacka nuta 👋🏿👊🏿
@BUNNYKROLIK i po rozmowie z toba ogarnalem delaye 😀
@BUNNYKROLIK dzięki brat. Sam sie juz nieraz łapie na sylabowaniu, wtedy usuwam i nawijam od nowa. Czasem werbel w bicie jest tak wyraźny, że aż sam mnie prosi o sylaby 😀
Pomysł bardzo dobry 👍🏻 Czasami jeszcze się nie wyzbyles tego sylabowania,choćby sam poczatek. Mimo wszytko mi się podoba😘 I mniej tych tanich rymów już jest 👍🏻
Here are my scores: Bars: 9/10 Delivery: 10/10 Impression: 9/10
Here are my scores: Bars: 10/10 Delivery: 10/10 Impression: 10/10
@MiamiVice 😂😂😂 czasem i Nazghul przemawia ludzkim głosem 😀
Moja ostatnia nuta na najbliższy czas. ☺ Chwilowo przestaje spamować 😂😂😂