SŁOŃCACIEŃ
#DOBREMORDY #2019 #POLAND Pada słońca cień jak mój wokal tu na bita, Wszędzie bita piona, cola fanta pita, Tylko i wyłącznie gra tutaj muzyka, To nie disco polo, słuchaj tego hita 1 2 3 kurwa więcej nie powtórze, Zakłóca mi krajobraz jakiś człek w naturze, Mam ze sobą lolo, robię to co lubię, Bujam się załogą, zbawca waszych sumień, umiem to co umiem nie brakuje doświadczenia, samożycie tuczy czasem od niechcenia, naucz się doceniać i szanować kurwa mocno, szlifuje rap rzemiosło,lecę tutaj ostro, Kocham Ciebie Polsko taką jaka jesteś, To nie twoja wina, bierzcie kurwa ręce Mam coś tu w podzięce, środkowy kurwa palec, Wychodze im na przeciw, uświadamiam wiarę, To nie pierwszy rok gdy robicie nas tu w chuja, układ za układem, pięknie kurwa hula, Jakim kurwa kosztem, nami kurwa ludźmi, Jebać was pedały, los do was się odwróci, karma szybko wróci o tobie nie zapomni, Pała będzie pałą, dopuści się tych zbrodni, Jak tak kurwa można, sumienia tu nie macie, gdzie jest wasza godność, za chuj jej tu nie macie, my damy kurwa radę bo jesteśmy ludźmi z Polski, nauczeni z życia, wyciągać kurwa wnioski, mamy sporo gości w naszym pięknym kraju, lecz za nic nigdy w życiu, nie przewyszy inny naród, Polska dla Polaków,wole swoich cebulaków, bo pierdole tu ciapaków, dla nich nie ma tutaj miejsca, Prawda jest gorąca, kłamstwo wciąż zapętla, szczerość ponad wszystko, już sie nie wykręcaj
You may also like

Leave a comment
Elegancko lecisz sobie. Na milo, luźno 😎
@VITOsosDON dzięki wielkie 😊
23 w tym roku, chcąc nie chcąc 😋
@MateuszPatrykPoszewiecki ja mam 14 a ty obstawiam że z 21
@luska. idź już lepiej spać bo ja myślałem już ze to ze mną coś nie tak, ale ze mną jednak wszystko gra 😂
Łuska zawsze dowali nowinką
@MateuszPatrykPoszewiecki Akurat Drewniany "kamien" istnieje :D wiec mozesz usiasc xD ... sa to plyty chodznikowe tylko na wzor drewna
@RadoTN hahaha walka na gołe klaty? 😂😂😂
@luska. najarany byłem jak bąk jak zaczynałem pisać także proszę się odpierdzielić 😂😂😂 nie no świruje, fajnie że jest rozkminka XD
@luska. Wciągam łzy słońca. Słońce jak płacze to jest śnieg na świecie xd. Wtedy ja miele te łzy i jest woda w proszku. To chyba najgłupsze co usłyszałeś xDdd
w sumie nie metafora, to coś na zasadzie "usiąść w cieniu na drewnianym kamieniu" 😂
@MateuszPatrykPoszewiecki To wyjasni te metafore bo nie kumam xD @RadoTN ? Co xD ... co Ty bierzesz
@luska. dokładnie tak jak napisałeś na końcu 😉 @RadoTN dzięki wielkie mistrzu 😁 mała poprawka, twój wujek jest podobny do mnie 😂
@luska. Ma sens większy niż nie jeden rap. Cień słońca to promienie 😂👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👊👏
@RadoTN Bez sensu ten wers to pisze 😂
@luska. Zawsze bierzesz wszystko na poważnie 😂👊
Dobra klata tak btw mordo
Nie może paść słonca cień. To słońce rzuca cień jak natrafi na jakiś obiekt. Zeby slonce mogło rzucić Cień musiało by byc oswistlone przez cos innego. Chyba, ze to jakas metafora
Kozak rozwałka morda Buja🚨💥👍🔥🔥 Powiem ci coś. Jesteś baaardzo podobny do mojego wuja. Zmienić głos na miększy i wyższy to jest mój wujek 🚨😂💥💥👍🔥👊
Pada słońca cień jak mój wokal tu na bita, Wszędzie bita piona, cola fanta pita, Tylko i wyłącznie gra tutaj muzyka, To nie disco polo, słuchaj tego hita 1 2 3 kurwa więcej nie powtórze, Zakłóca mi krajobraz jakiś człek w naturze, Mam ze sobą lolo, robię to co lubię, Bujam się załogą, zbawca waszych sumień, umiem to co umiem nie brakuje doświadczenia, samożycie tuczy czasem od niechcenia, naucz się doceniać i szanować kurwa mocno, szlifuje rap rzemiosło,lecę tutaj ostro, Kocham Ciebie Polsko taką jaka jesteś, To nie twoja wina, bierzcie kurwa ręce Mam coś tu w podzięce, środkowy kurwa palec, Wychodze im na przeciw, uświadamiam wiarę, To nie pierwszy rok gdy robicie nas tu w chuja, układ za układem, pięknie kurwa hula, Jakim kurwa kosztem, nami kurwa ludźmi, Jebać was pedały, los do was się odwróci, karma szybko wróci o tobie nie zapomni, Pała będzie pałą, dopuści się tych zbrodni, Jak tak kurwa można, sumienia tu nie macie, gdzie jest wasza godność, za chuj jej tu nie macie, my damy kurwa radę bo jesteśmy ludźmi z Polski, nauczeni z życia, wyciągać kurwa wnioski, mamy sporo gości w naszym pięknym kraju, lecz za nic nigdy w życiu, nie przewyszy inny naród, Polska dla Polaków,wole swoich cebulaków, bo pierdole tu ciapaków, dla nich nie ma tutaj miejsca, Prawda jest gorąca, kłamstwo wciąż zapętla, szczerość ponad wszystko, już sie nie wykręcaj