Życie
No tak średnio bym powiedział 😂 #nms #skuzi #rap #hiphop #poland #pl #nowymikrofon #mikrofon #jestemhardcorem Życie zjebałem przynajmniej w tedy nie płakałem Kiedy Życie se zjebałem nawet w tedy zabić się nie chciałem Życie se zjebałem chodź zawsze w nim dobrze miałem Życie se zjebałem nigdy więcej se mawialem Zawsze było spoko tylko coś wleci w oko I przeztajesz widzieć wszytko co się dzieje Czasami przypominam sobie dawne dzieje Piwa nie chleje I tu jest mój plus że nie mam zajebisty mozg Nie zamknąłem swych ust kiedy widziałem incydent nie zadzwoniłem po psy bo nie jestem konfidentem tylko tamtym momentem udowodnilem Że jebać psy mówiłem Na palenie się krzywiłem Swych ziomkow ów nie bilem Swego ego nie puściłem bo by wyjebało poza skalę zbyt wiele słyszałeś pedale Wszystko zjebane mowie wale Bo by moja wola zaczęła maleć Swego talentu tej nie sprzedałem pale wcale A ty jak zwykle się tarzasz w kale Jak się mogło stać że go wtedy zabiłem Jak mogłem mówić że za marzeniami nie gonilem Jak mogłem żyć kiedy tylko źle rzeczy zaczęły mi się śnić Jak mogłem być kiedy wsztsko było kicz Jak mogłem oddychać kiedy było tyle pytań Jak mogłem słyszeć kiedy przyjaciół chciałem się wyrzec Jak mogłem sie czuć kiedy ty znów mój los zaczęłeś kuć
You may also like

Leave a comment
No tak średnio bym powiedział 😂 #nms #skuzi #rap #hiphop #poland #pl #nowymikrofon #mikrofon #jestemhardcorem Życie zjebałem przynajmniej w tedy nie płakałem Kiedy Życie se zjebałem nawet w tedy zabić się nie chciałem Życie se zjebałem chodź zawsze w nim dobrze miałem Życie se zjebałem nigdy więcej se mawialem Zawsze było spoko tylko coś wleci w oko I przeztajesz widzieć wszytko co się dzieje Czasami przypominam sobie dawne dzieje Piwa nie chleje I tu jest mój plus że nie mam zajebisty mozg Nie zamknąłem swych ust kiedy widziałem incydent nie zadzwoniłem po psy bo nie jestem konfidentem tylko tamtym momentem udowodnilem Że jebać psy mówiłem Na palenie się krzywiłem Swych ziomkow ów nie bilem Swego ego nie puściłem bo by wyjebało poza skalę zbyt wiele słyszałeś pedale Wszystko zjebane mowie wale Bo by moja wola zaczęła maleć Swego talentu tej nie sprzedałem pale wcale A ty jak zwykle się tarzasz w kale Jak się mogło stać że go wtedy zabiłem Jak mogłem mówić że za marzeniami nie gonilem Jak mogłem żyć kiedy tylko źle rzeczy zaczęły mi się śnić Jak mogłem być kiedy wsztsko było kicz Jak mogłem oddychać kiedy było tyle pytań Jak mogłem słyszeć kiedy przyjaciół chciałem się wyrzec Jak mogłem sie czuć kiedy ty znów mój los zaczęłeś kuć
kurwa luska pomogl mi w huj z tekstami kc mordo xD
@rado26 a więc to tak myślałem że na aplikacji
@RafalSkuzi nowy w rapie. (Jeszcze nie jesteś profesionalistą.
@rado26 zgadzam się i jakim nowym xd
@luska. Ty to zawsze jesteś DOBRA MORDA i pomożesz nowym 😃 hah✔✔
@luska. Właśnie staram się ale no tak jakoś samo wychodzi 😉 postaram się to poprawić heh i dzięki za poradę 👊
@RafalSkuzi więc tak :) Fajnie jest to nawiniete naprawde super lecisz 👊 Tylko musisz unikac rymow czasownikowych :) Zjebalem - plakalem - chcialem - mawialem - widzialem - sprzedalem zadzwonilem - udowodnilem - mówilem - krzywilem - bilem - puscilem -zabilem - gonilem - chcialem dzieje - chleje Unikaj tez rymow dokladnych : spoko - oko pedale - wale - wcale - kale Wejdziesz lvl wyzej w pisaniu i bedzie ogien 💥💥💥💥 Lecisz na bicie super, lepiej ode mnie .. ja to tam recytuje ale Tobie wychodzi oki :) tylko rymki popraw. Pozdrawiam
@mlodyMati dzięki mordo czyli się podoba heh 😀
💪💪💪 3x już słucham hah