KSERO-Diss Albert&Kacper
0:00
0:00
Zaprosiłbym was do walki lecz nie wiedziałem że trzeba z bomby nagrywać przez telefon na apke, a z braku czasu nie mogę nagrać tego drugi raz
You may also like
Zaprosiłbym was do walki lecz nie wiedziałem że trzeba z bomby nagrywać przez telefon na apke, a z braku czasu nie mogę nagrać tego drugi raz
You may also like
Leave a comment
Zaprosiłbym was do walki lecz nie wiedziałem że trzeba z bomby nagrywać przez telefon na apke, a z braku czasu nie mogę nagrać tego drugi raz
Małe dwie kurwy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤜🏻🤛✌🏻
Bardzo dobre 🔥✌🏻
👏👏👏 bravo ziomeczku. Oby te kurwy zdechły w nocy.
ALBERCIK jak ja cie nie nawidze typie a tu ZIOMUS Brawo za dissa👏👏👏 a ty Albervik gdzie ta twoja odpowiedź hmm... Wyzwalem cię na Battle a ty nawet odpowiedzieć nie umiesz vo to Kurwa za raper co ignoruje dissa tfuu.
Dobre techniczne i prujooo się kurwy tylko pozdro 🔥👌®️😎
Jak dla mnie spoko 👌👊
dobrze to teraz odpowiedz skoro twoim zdaniem nie masz trudnego zadania żeby zrobić lepszy diss
No powiem Ci pedałku że nie popisałes sie
@Masaskili podejrzewam że to jest jakiś koleżka Albercika albo Kacperka :v
@KrzemianPWS jak ten diss jest dobry ...
dobry dissik , a bit miazga !!!!
Ale gówno to jest chłopczyku odstaw rap bo rap gra się będzie wstydzić za takiego pedałka co nawet nie umie rymów składać
Nie no stary ale chujnia , treść 3/4 nie ma sensu , rymy na siłę . Daj spokój z rapowaniem.
@RapGra @xNewTrap
@
dobry diss😀
xd
prod. Voodoo