rap zezi

0:00
0:00
rap zezi

Nowa porcja syfu Rap bez tłumików Jak jebnie to będzie bum bum Na głośniku. Jak w Seulu bomba. Tromba bomba usme smake ostra horda. Nie grupa chłopców w pstrokatych ciuchach i dziurawych portkach Tych to można porwać i czekać aż ktoś z okupem zapuka. A z resztą kto będzie chciał płacić za takie kakofoniczne ścierwo. Newshcool chyba kurwa disko polo. Nie rap nie hip ani hop. Kaleczą to rzemiosło co niektórzy na tip top. Strzelam kulą w płot bo nie ma powodu do ludzi. Puki ruscy nie weszli z bamdą żołdakow z Białorusi Do spuły. Nie mówię że w Polsce nie przydał by się łatwiejszy dostęp do legalnej spluwy. Bo kto będzie chciał i tak będzie strzelał do niewinnych ludzi. Albo grał gangstera. Kupi klamkę w podziemiu I chuj będzie wiedział skąd ta broń. Mordowali się ludzie i będą niestety zła pierwiastek tylko czeka by odpalić się Jak ty rano fajkę. Ubrany dres i jakieś trampki Skarbie ruszam w teren. W okoł mnie las pola i wiatru szelest. Wieśniak z krwi i Kości Zezi Zezmen. Zagubiony jestem bez Cb Przy Tobie czuję się lepiej Przy Tobie czuję się człowiekiem. Racze się czystego tlenu wdechem. Kieruje się przeczuciem instynktem i węchem. Wzrok zawodzi od dzieciaka mi A większości z wiekiem. W pół ślepiec. Dureń, chyba dobry kumpel. Drąże swoją ścieżkę przez skały głazy i drogi nierówne. Nie chwaląc się ten tekst jest dobry w kurwę. Jak na Kube. Raz Cieszę puche a raz smutek. Gdy sam w otoczeniu przykrych wspomnień się błakam. Nie ma co grzebać w przeszłości jak IPN Lepiej jutro kreślić kolorowe jak Pinterest. Przodką rest in peace 1 listopada jest. Melancholijny dzień. Bal wszystkich świętych w niebie Tych co odeszli. Ja nie Szekspir ja nie Król Korybut Wiśniowiecki. Zwykły chłopak Zezi. Elo do kiedyś.

1 Comments

Leave a comment

Author
7 months ago

Nowa porcja syfu Rap bez tłumików Jak jebnie to będzie bum bum Na głośniku. Jak w Seulu bomba. Tromba bomba usme smake ostra horda. Nie grupa chłopców w pstrokatych ciuchach i dziurawych portkach Tych to można porwać i czekać aż ktoś z okupem zapuka. A z resztą kto będzie chciał płacić za takie kakofoniczne ścierwo. Newshcool chyba kurwa disko polo. Nie rap nie hip ani hop. Kaleczą to rzemiosło co niektórzy na tip top. Strzelam kulą w płot bo nie ma powodu do ludzi. Puki ruscy nie weszli z bamdą żołdakow z Białorusi Do spuły. Nie mówię że w Polsce nie przydał by się łatwiejszy dostęp do legalnej spluwy. Bo kto będzie chciał i tak będzie strzelał do niewinnych ludzi. Albo grał gangstera. Kupi klamkę w podziemiu I chuj będzie wiedział skąd ta broń. Mordowali się ludzie i będą niestety zła pierwiastek tylko czeka by odpalić się Jak ty rano fajkę. Ubrany dres i jakieś trampki Skarbie ruszam w teren. W okoł mnie las pola i wiatru szelest. Wieśniak z krwi i Kości Zezi Zezmen. Zagubiony jestem bez Cb Przy Tobie czuję się lepiej Przy Tobie czuję się człowiekiem. Racze się czystego tlenu wdechem. Kieruje się przeczuciem instynktem i węchem. Wzrok zawodzi od dzieciaka mi A większości z wiekiem. W pół ślepiec. Dureń, chyba dobry kumpel. Drąże swoją ścieżkę przez skały głazy i drogi nierówne. Nie chwaląc się ten tekst jest dobry w kurwę. Jak na Kube. Raz Cieszę puche a raz smutek. Gdy sam w otoczeniu przykrych wspomnień się błakam. Nie ma co grzebać w przeszłości jak IPN Lepiej jutro kreślić kolorowe jak Pinterest. Przodką rest in peace 1 listopada jest. Melancholijny dzień. Bal wszystkich świętych w niebie Tych co odeszli. Ja nie Szekspir ja nie Król Korybut Wiśniowiecki. Zwykły chłopak Zezi. Elo do kiedyś.

User avatar
293
Total plays
20
Followers
6
Following

You may also like