З ДШВ перевівся в 3 штурмову правильно зробив я не знаю чи не пойму
З ДШВ перевівся в 3 штурмову правильно зробив я не знаю чи не пойму Але точно нити не буду Там немає таких людей як Перун був командиром штурмової роти а оказався просто пиздун чи бздун немає слів щоб його описати придумав свій шеврон який ніхто і ніколи не знав пацанів 300 на штурми посилав командирам так званим очечко гарно лизав воював бля Бучу він зачищав головне шо про нього там ніхто нічого не знав,а я ще на вербовому всім про це казав пацанів не забрав так там і лежать рєбята а ця собака получила нагрудного знака просила у Рената героя України за свій язик хуйовий і длінний не прокатило получив пизди від комбата коронна його фраза я ж говорил рєбата злагоджену роту перевів в 95ку сам сїбався на больнічку лічить свою пятку чи кондратку хуй просиш куди воно пропало але сюди воно так і не попало Кинув пацанів які довіряли йому По його словам це так треба я вернусь, єбать ну гусь не може признати поразки,те шо просрав чи продав він 102 каски,зброю продав на ліво на право але до сих пір йому гроші башляє держава,шо сказати на смерть послав він і брата,Леон царство небесне не віриться а це правда,будучи в Черкасах пиздів шо на Бахмут поїхав з пацанами кадирова трахать Зірки так стали чи то небо повернулось але пердуну все це так не забулось,тепер ця особа плаче що в сзч щось вори в законі не підставили плече,знаєш є приказка 2 держи а третій пече ось вам і казка як Перун пішов в сзч. Це буква че че це значить Черкаси це так само як Бруклін в нью йорку тільки трошки опасней ми продовжим історію за нашого героя який натворив людям тільки гемороя хотів получить героя а получив кримінальну справу це як лото забава на один плюс один був таким героєм а зараз плаче і зовсім один взяв моє мрт і типу має поранення понакупляло собі медальок і званій пластмасовий герой чи комнатний рємбо а насправді вонюче і пиздливе стерво ти прикинь як конкретно він всіх достав якщо про нього я написав текста пердун завжди хотів бути відомим щоб про нього говорили не забували так вот премія дауна всі во вніманії вова дол
You may also like

Leave a comment
З ДШВ перевівся в 3 штурмову правильно зробив я не знаю чи не пойму Але точно нити не буду Там немає таких людей як Перун був командиром штурмової роти а оказався просто пиздун чи бздун немає слів щоб його описати придумав свій шеврон який ніхто і ніколи не знав пацанів 300 на штурми посилав командирам так званим очечко гарно лизав воював бля Бучу він зачищав головне шо про нього там ніхто нічого не знав,а я ще на вербовому всім про це казав пацанів не забрав так там і лежать рєбята а ця собака получила нагрудного знака просила у Рената героя України за свій язик хуйовий і длінний не прокатило получив пизди від комбата коронна його фраза я ж говорил рєбата злагоджену роту перевів в 95ку сам сїбався на больнічку лічить свою пятку чи кондратку хуй просиш куди воно пропало але сюди воно так і не попало Кинув пацанів які довіряли йому По його словам це так треба я вернусь, єбать ну гусь не може признати поразки,те шо просрав чи продав він 102 каски,зброю продав на ліво на право але до сих пір йому гроші башляє держава,шо сказати на смерть послав він і брата,Леон царство небесне не віриться а це правда,будучи в Черкасах пиздів шо на Бахмут поїхав з пацанами кадирова трахать Зірки так стали чи то небо повернулось але пердуну все це так не забулось,тепер ця особа плаче що в сзч щось вори в законі не підставили плече,знаєш є приказка 2 держи а третій пече ось вам і казка як Перун пішов в сзч. Це буква че че це значить Черкаси це так само як Бруклін в нью йорку тільки трошки опасней ми продовжим історію за нашого героя який натворив людям тільки гемороя хотів получить героя а получив кримінальну справу це як лото забава на один плюс один був таким героєм а зараз плаче і зовсім один взяв моє мрт і типу має поранення понакупляло собі медальок і званій пластмасовий герой чи комнатний рємбо а насправді вонюче і пиздливе стерво ти прикинь як конкретно він всіх достав якщо про нього я написав текста пердун завжди хотів бути відомим щоб про нього говорили не забували так вот премія дауна всі во вніманії вова дол