chabři
0:00
0:00
je to tady na ši lidi ej tady sem zas a budu zas protože me nestihaj protože sem ganster party , mafiani jsou proty nas a nestiha ratata ej oni je dou zhlavy a nevi co mluvit asi maji haldy a pak dou si zahulit a maji koma ej a pak jim dojde že vse stratily a jeto tady a zas a pak douven a dela že me nezna.
You may also like

Leave a comment
je to tady na ši lidi ej tady sem zas a budu zas protože me nestihaj protože sem ganster party , mafiani jsou proty nas a nestiha ratata ej oni je dou zhlavy a nevi co mluvit asi maji haldy a pak dou si zahulit a maji koma ej a pak jim dojde že vse stratily a jeto tady a zas a pak douven a dela že me nezna.