Red kapo RK - nevite

0:00
0:00
Red kapo RK - nevite

RED kapo RK - nevíte nevíte jaké to je být bez baby bez dětí a dívat se na vás jak ste šťastný nikdo neví co sem si musel prožít 5 měsíců v nemocnicí atd a teď chci mít normální život a být normální člověk ale nemůžu mít vlastní děti mojim snem je aby někdo někde přišel že zadu chytl mě a řekl omluvte nás a potom by se to stalo

1 Comments

Leave a comment

Author
3 years ago

RED kapo RK - nevíte nevíte jaké to je být bez baby bez dětí a dívat se na vás jak ste šťastný nikdo neví co sem si musel prožít 5 měsíců v nemocnicí atd a teď chci mít normální život a být normální člověk ale nemůžu mít vlastní děti mojim snem je aby někdo někde přišel že zadu chytl mě a řekl omluvte nás a potom by se to stalo

User avatar
1.11k
Total plays
271
Followers
152
Following

You may also like