Poszukuje siebie na nowo
Powiedz mi jak zrozumieć mam ludzi, każdy chytry i chcę żebym się zgubił, ja biegnę jak w ciemności i szukam mojej duszy, światło przydałoby mi się lecz nie wiem gdzie ruszyć, żeby znaleźć je dałbym wszystko by wiedzieć co kombinujesz, nie boję się ale nie jestem durniem, chcę o was wszystko wiedzieć nie wścibski a ciekawy człowiek który już nie raz chciał stąd uciec, przez was mam chorą psychikę i chorą duszę, dlatego poszukuje siebie na nowo, chcę zacząć żyć a nie bać się o lepsze jutro, z każdą minutą nie chcę ci się już nawet burknąć, słońce już zachodzi leżę w łóżku i myślę że życie chcę przejść jeszcze raz jak w jakiejś grze komputerowej, ile bym dał żeby móc tu zostać, boję się śmierci ale nie klękne tylko postaram się powstać, tak się zakończy moja droga. bit O'BLOCK
You may also like

Leave a comment