Pokonaj strach
0:00
0:00
Zawsze chciałem lecieć aż do gwiazd, nigdy nie rozumiałem ludzi którzy chcieli mi coś dać, bo za darmo nic nie ma, ciężko pracując osiągniemy swoje cele i marzenia, wszystko wyjdzie nie ma co narzekać, mimo to że świat testuje nas na okrągło, nie ma co się bać, trzeba jebać ten strach, on jest dla starych bab, albo gości którzy boją się z nim zmierzyć, strach ma wielkie oczy więc nie patrz na niego a uda ci się przeżyć i przezwyciężyć go, nawet dzieci nie oszczędza, boją się wszystkiego, nawet węża czy pająka, no chyba że testuje ich choroba np arachnofobia, to zrozumiałe bać się czegoś co w głowie jest straszne, ale musimy być silni razem pokonamy każda falę. bit Good Day
You may also like

Leave a comment