no hejka

0:00
0:00
no hejka

No hejka wiesz co Piszę do ciebie bo coś we mnie pękło Często się kłócimy wiem to A chciałam to traktować serio Miałam być jedną a byłam kolejną Nic nie znaczyły rozmowy przy fresco Niby dorosły a byłeś jak dziecko Daj sobie spokój (let's go) Teraz muszę bawić się Nadchodzi najlepszy czas Kiedy obok nie ma cię W końcu mogę podbić świat Nie zadzwonisz do mnie już Nie musisz się o nic bać Na nic były setki słów Które rzucałeś na wiatr A gdyby tak zapomnieć, wyjechać gdzieś stąd Nie myśleć o problemach i nie iść pod prąd Byłoby wszystkim łatwiej odnaleźć swój ląd A po tej całej dramie zostanie twój błąd Nie chcę być tu i tam bo samej nie jest mi łatwo Myślałam, że Cię znam nim zobaczyłam Cię z tamtą Jesteś taki sam, dzięki Tobie stanę się gwiazdą Takie jakie nigdy nie gasną a ty zajmij się koleżanką Nie chcę być tu i tam bo samej nie jest mi łatwo Myślałam, że Cię znam nim zobaczyłam Cię z tamtą Jesteś taki sam, dzięki Tobie stanę się gwiazdą Takie jakie nigdy nie gasną a ty zajmij się koleżanką Jak wbiję na scenę będziesz stał w kolejce Chcesz zapomnieć o mnie a słyszysz to wszędzie Powodzenia życzę dla każdej następnej Pozostawiam kontakt do siebie po więcej Blondi jak chcesz po fotkę to podbij Za dużo już tych emocji Nie mówcie mi co mam robić Znam dobrze drogę na OLiS Mam w głowie swoją wizję I zrealizuję ją Mam plan na lepsze życie Wiem gdzie popełniłam błąd Wyrzućmy bagaż i zapomnijmy o tym co było Do końca świata lepiej zapomnij nie ma co Nie chcę tam wracać przecież to dawno już się skończyło Nie ma co płakać w końcu wyjadę sama stąd A gdyby tak zapomnieć, wyjechać gdzieś stąd Nie myśleć o problemach i nie iść pod prąd Byłoby wszystkim łatwiej odnaleźć swój ląd A po tej całej dramie zostanie twój błąd Nie chcę być tu i tam bo samej nie jest mi łatwo Myślałam, że Cię znam nim zobaczyłam Cię z tamtą Jesteś taki sam, dzięki Tobie stanę się gwiazdą Takie jakie nigdy nie gasną a ty zajmij się koleżanką Nie chcę być tu i tam bo samej nie jest mi łatwo Myślałam, że Cię znam nim zobaczyłam Cię z tamtą Jesteś taki sam, dzięki Tobie stanę się gwiazdą Takie jakie nigdy nie gasną a ty zajmij się koleżanką

1 Comments

Leave a comment

Author
1 month ago

No hejka wiesz co Piszę do ciebie bo coś we mnie pękło Często się kłócimy wiem to A chciałam to traktować serio Miałam być jedną a byłam kolejną Nic nie znaczyły rozmowy przy fresco Niby dorosły a byłeś jak dziecko Daj sobie spokój (let's go) Teraz muszę bawić się Nadchodzi najlepszy czas Kiedy obok nie ma cię W końcu mogę podbić świat Nie zadzwonisz do mnie już Nie musisz się o nic bać Na nic były setki słów Które rzucałeś na wiatr A gdyby tak zapomnieć, wyjechać gdzieś stąd Nie myśleć o problemach i nie iść pod prąd Byłoby wszystkim łatwiej odnaleźć swój ląd A po tej całej dramie zostanie twój błąd Nie chcę być tu i tam bo samej nie jest mi łatwo Myślałam, że Cię znam nim zobaczyłam Cię z tamtą Jesteś taki sam, dzięki Tobie stanę się gwiazdą Takie jakie nigdy nie gasną a ty zajmij się koleżanką Nie chcę być tu i tam bo samej nie jest mi łatwo Myślałam, że Cię znam nim zobaczyłam Cię z tamtą Jesteś taki sam, dzięki Tobie stanę się gwiazdą Takie jakie nigdy nie gasną a ty zajmij się koleżanką Jak wbiję na scenę będziesz stał w kolejce Chcesz zapomnieć o mnie a słyszysz to wszędzie Powodzenia życzę dla każdej następnej Pozostawiam kontakt do siebie po więcej Blondi jak chcesz po fotkę to podbij Za dużo już tych emocji Nie mówcie mi co mam robić Znam dobrze drogę na OLiS Mam w głowie swoją wizję I zrealizuję ją Mam plan na lepsze życie Wiem gdzie popełniłam błąd Wyrzućmy bagaż i zapomnijmy o tym co było Do końca świata lepiej zapomnij nie ma co Nie chcę tam wracać przecież to dawno już się skończyło Nie ma co płakać w końcu wyjadę sama stąd A gdyby tak zapomnieć, wyjechać gdzieś stąd Nie myśleć o problemach i nie iść pod prąd Byłoby wszystkim łatwiej odnaleźć swój ląd A po tej całej dramie zostanie twój błąd Nie chcę być tu i tam bo samej nie jest mi łatwo Myślałam, że Cię znam nim zobaczyłam Cię z tamtą Jesteś taki sam, dzięki Tobie stanę się gwiazdą Takie jakie nigdy nie gasną a ty zajmij się koleżanką Nie chcę być tu i tam bo samej nie jest mi łatwo Myślałam, że Cię znam nim zobaczyłam Cię z tamtą Jesteś taki sam, dzięki Tobie stanę się gwiazdą Takie jakie nigdy nie gasną a ty zajmij się koleżanką

User avatar
98
Total plays
16
Followers
15
Following

You may also like