rano
0:00
0:00
ej ej ej r codziennie rano muszę wstawać żeby słuchać tej szmaty gada że 753 przed naszom erom żym się wtedy robił azaś ta z matmy gado pierwiaskach jak ja jo po pierwiastkuję to się chyba posra ojć pałajest na koncie z pałom przychodzę do domu stara gada co żeś zrobił znowu nie zrobiłem pracy wdomu
You may also like

Leave a comment
ej ej ej r codziennie rano muszę wstawać żeby słuchać tej szmaty gada że 753 przed naszom erom żym się wtedy robił azaś ta z matmy gado pierwiaskach jak ja jo po pierwiastkuję to się chyba posra ojć pałajest na koncie z pałom przychodzę do domu stara gada co żeś zrobił znowu nie zrobiłem pracy wdomu