rano

0:00
0:00
rano

ej ej ej r codziennie rano muszę wstawać żeby słuchać tej szmaty gada że 753 przed naszom erom żym się wtedy robił azaś ta z matmy gado pierwiaskach jak ja jo po pierwiastkuję to się chyba posra ojć pałajest na koncie z pałom przychodzę do domu stara gada co żeś zrobił znowu nie zrobiłem pracy wdomu

1 Comments

Leave a comment

Author
5 months ago

ej ej ej r codziennie rano muszę wstawać żeby słuchać tej szmaty gada że 753 przed naszom erom żym się wtedy robił azaś ta z matmy gado pierwiaskach jak ja jo po pierwiastkuję to się chyba posra ojć pałajest na koncie z pałom przychodzę do domu stara gada co żeś zrobił znowu nie zrobiłem pracy wdomu

User avatar
45
Total plays
7
Followers
0
Following

You may also like