тоо ,чі то день ,чі то ніч

0:00
0:00
тоо ,чі то день ,чі то ніч

тоо ,чі то день ,чі то ніч лиш бачу фото рідних обличя я так далеко за горами і не поїду не клич втомлене місто голодних облич холодом дме не зарядити сонце пусте вдома, тільки під землею поверхні втома вбиває мене я к буде жити тепер? тут не покину тебе ніколи на світі навіть у темряві небо зашите я пасажир під метро , пишу вірщі йде злива , ти не тужи рани нема , тільки темрява з жил - -в темноті жив тут втоплені села тиж тут дружив кажи як вимкнута рація сира земля тільки глубше закопатся іде радіація вся земля тепер ядерна окупація, нечути вітру не бачу світла обмаль повітря сіра палітра кровь пролита тримає битонна плита ,проблеми депресії в кого все це така хуета. так хочеться жити бачить світанок не розуміешь цінні моменти там лічені метри кохання монети не заблукати : а краще не вмерти в пошуках бабок промислах банок ЖАЛОК ПАДОК НЕ ТРЕБА ТАК. жити між ночі ядерної мощі то чі то день чі то ніч чому зараз завжди злива поки кінець не на став виїде чорна машина прийдуть люди не друзі бо с самотності сили черпап

2 Comments

Leave a comment

Author
1 year ago

тоо ,чі то день ,чі то ніч лиш бачу фото рідних обличя я так далеко за горами і не поїду не клич втомлене місто голодних облич холодом дме не зарядити сонце пусте вдома, тільки під землею поверхні втома вбиває мене я к буде жити тепер? тут не покину тебе ніколи на світі навіть у темряві небо зашите я пасажир під метро , пишу вірщі йде злива , ти не тужи рани нема , тільки темрява з жил - -в темноті жив тут втоплені села тиж тут дружив кажи як вимкнута рація сира земля тільки глубше закопатся іде радіація вся земля тепер ядерна окупація, нечути вітру не бачу світла обмаль повітря сіра палітра кровь пролита тримає битонна плита ,проблеми депресії в кого все це така хуета. так хочеться жити бачить світанок не розуміешь цінні моменти там лічені метри кохання монети не заблукати : а краще не вмерти в пошуках бабок промислах банок ЖАЛОК ПАДОК НЕ ТРЕБА ТАК. жити між ночі ядерної мощі то чі то день чі то ніч чому зараз завжди злива поки кінець не на став виїде чорна машина прийдуть люди не друзі бо с самотності сили черпап

Author
1 year ago

тримає бетонна плита

User avatar
2.95k
Total plays
103
Followers
1
Following

You may also like