low ride

0:00
0:00
low ride

Prosím Vás. Pane vědče. Vystřelíte mě na mars? Já už to tady nezvládám. Mě už to tady nebaví. Všechno kolem je falešný. Nikomu se už tady nemůže ani líbit. Rád bych chtěl zdůraznit: To co je ve mě je sice hezký. Ty pocity když poslouchám desky, jako tenhle track vnímám oduševnělý texty. Mám muziku, která se mnou sekne, lítám s ní do nebe, vídím svý idoly, řeknu pyšně miluji zamilovat se, a velký moře českýho rapu. Snad rozumíte jste Češi, hodlám se rozject. Tak bychom na tom byli všichni stejně dámy a pánové. Je v tom jasný důvod proč propojovat nervy v mysli. Lidská rasa jako velký gheto. Jen se kolem sebe kouni. Jen so koukej. Vedle se podívej. Ostatní tě viděj. Mám bestceler a půjde to i do kin. Tak koukni se ještě jednou kolem sebe a s ghetem to nemá nic společnýho. Nejsme ničím spojený. Rapuju o tom Na chodníku. Nikdo mě nechápe. Jen porazit jeden druhého. Vydím společnost, jsem asi nemocnej, ale řeknu to. Selhává mi procesor na procesy. Vidím jenom do svý mysli. Je to virtuální realita. Pro mě to neexistuje. Pro mě ten svět nebyl stvořenej. Nikdo se mnou nevnímá. Moje země je tak zadlužená, že už nemůže bejt a vydržet pohromadě. Pak si vymýšlý proč máme platit daně. Musím si zakouřit, zahulit, vyfouknout zrcadlo. Drahý cigarety, všechno kolem toho je, strašnej byznys, kterej nevede nikam, jen do slepý uličky. Musím opustit celý svět. Pátrat a bádat, vídat každý den nový svět. Tak co pane vědče vystřelíte mě? Gheto kde jsi? Nebuďte nasraný, že skládám slušnej rap. Chci podpořit kreativitu každýho z nás a nic lepšího mě nenapadlo. pro a proti mysli prostě si to vymysli najdeš začátek a konec, nebo jsou v tvý hlavě jenom nesmysli? Jaký jsi ty někdy občas obrazem, vzpomínkou, pocestným, nebo otravnou sousedkou, na kterou stranu si tě mám dát? jsem to já, znáš mě, mě nikoho nic mám a nikdo neví, že jsem nepoznaný, rozum mi občas pravý, že ani ty nejsi ten pravý Všechno ve mě jde i ven Propadám jen Nežiju tak jak bych měl je mi to líto, i dobře zároveň Z někoho byl nikdo a z nikoho je někdo A je v tom chaotická souměrnost Kamarád co tě najednou vodí za nos neskončí to dobře, dál jen lítost Nasrat, nikdo tě nenutil jseš jeden muž, nebo další nikdo koho jsem potopil, nepochopil, leda tak kecama opil Vím jak se cítit a mí pocity ví co chci Smíchov Žiju tu pro lidi z Prahy a chovám se tu opatrně poslouchám hudbu a rap slova vytvoří nový svět, nebo aspoň přímí text, vše se splete a vnímá teď prachy parazitujou do tohohle světa a tak vidím hodnotu bez náprav celistvost jsem bytost, oslý most prachy zmrdi a zkurvenost, tak už dost

1 Comments

Leave a comment

Author
2 years ago

Prosím Vás. Pane vědče. Vystřelíte mě na mars? Já už to tady nezvládám. Mě už to tady nebaví. Všechno kolem je falešný. Nikomu se už tady nemůže ani líbit. Rád bych chtěl zdůraznit: To co je ve mě je sice hezký. Ty pocity když poslouchám desky, jako tenhle track vnímám oduševnělý texty. Mám muziku, která se mnou sekne, lítám s ní do nebe, vídím svý idoly, řeknu pyšně miluji zamilovat se, a velký moře českýho rapu. Snad rozumíte jste Češi, hodlám se rozject. Tak bychom na tom byli všichni stejně dámy a pánové. Je v tom jasný důvod proč propojovat nervy v mysli. Lidská rasa jako velký gheto. Jen se kolem sebe kouni. Jen so koukej. Vedle se podívej. Ostatní tě viděj. Mám bestceler a půjde to i do kin. Tak koukni se ještě jednou kolem sebe a s ghetem to nemá nic společnýho. Nejsme ničím spojený. Rapuju o tom Na chodníku. Nikdo mě nechápe. Jen porazit jeden druhého. Vydím společnost, jsem asi nemocnej, ale řeknu to. Selhává mi procesor na procesy. Vidím jenom do svý mysli. Je to virtuální realita. Pro mě to neexistuje. Pro mě ten svět nebyl stvořenej. Nikdo se mnou nevnímá. Moje země je tak zadlužená, že už nemůže bejt a vydržet pohromadě. Pak si vymýšlý proč máme platit daně. Musím si zakouřit, zahulit, vyfouknout zrcadlo. Drahý cigarety, všechno kolem toho je, strašnej byznys, kterej nevede nikam, jen do slepý uličky. Musím opustit celý svět. Pátrat a bádat, vídat každý den nový svět. Tak co pane vědče vystřelíte mě? Gheto kde jsi? Nebuďte nasraný, že skládám slušnej rap. Chci podpořit kreativitu každýho z nás a nic lepšího mě nenapadlo. pro a proti mysli prostě si to vymysli najdeš začátek a konec, nebo jsou v tvý hlavě jenom nesmysli? Jaký jsi ty někdy občas obrazem, vzpomínkou, pocestným, nebo otravnou sousedkou, na kterou stranu si tě mám dát? jsem to já, znáš mě, mě nikoho nic mám a nikdo neví, že jsem nepoznaný, rozum mi občas pravý, že ani ty nejsi ten pravý Všechno ve mě jde i ven Propadám jen Nežiju tak jak bych měl je mi to líto, i dobře zároveň Z někoho byl nikdo a z nikoho je někdo A je v tom chaotická souměrnost Kamarád co tě najednou vodí za nos neskončí to dobře, dál jen lítost Nasrat, nikdo tě nenutil jseš jeden muž, nebo další nikdo koho jsem potopil, nepochopil, leda tak kecama opil Vím jak se cítit a mí pocity ví co chci Smíchov Žiju tu pro lidi z Prahy a chovám se tu opatrně poslouchám hudbu a rap slova vytvoří nový svět, nebo aspoň přímí text, vše se splete a vnímá teď prachy parazitujou do tohohle světa a tak vidím hodnotu bez náprav celistvost jsem bytost, oslý most prachy zmrdi a zkurvenost, tak už dost

User avatar
1.41k
Total plays
65
Followers
24
Following

You may also like