εσενα
Sintubσκευτομαι δύσκολα πως να στο πω σου κωβω τον λαιμό για εναν ανθρωπω που αγαπώ θα σκοτοθω στο γκρεμό είμαι πολύ μικρός για να κουβαλάω το σασ δεν έγινα δικηγόρος ουτε φαρμακοποιός σηχωραμαι μάνα που εβγαλα φτερά και έγινα άγγελος μετα απο λίγο έγινα τερας και σκέφτομαι συνέχεια εσένα αδερφέ μου
Leave a comment
σκευτομαι δύσκολα πως να στο πω σου κωβω τον λαιμό για εναν ανθρωπω που αγαπώ θα σκοτοθω στο γκρεμό είμαι πολύ μικρός για να κουβαλάω το σασ δεν έγινα δικηγόρος ουτε φαρμακοποιός σηχωραμαι μάνα που εβγαλα φτερά και έγινα άγγελος μετα απο λίγο έγινα τερας και σκέφτομαι συνέχεια εσένα αδερφέ μου
You may also like