Hood trapila
Guru LittyYeah yeah CAPITAL Απο το Hood βγήκαμε ολοι νέα παιδιά ήμασταν ολοι μαζι και πάλι βγήκαμε γιατί με ρωτας αν εχω φρένα και σου λεω είμαι όλη ώρα τεζα και του λεω ελα μπατσε τρέχα.
Leave a comment
Yeah yeah CAPITAL Απο το Hood βγήκαμε ολοι νέα παιδιά ήμασταν ολοι μαζι και πάλι βγήκαμε γιατί με ρωτας αν εχω φρένα και σου λεω είμαι όλη ώρα τεζα και του λεω ελα μπατσε τρέχα.
You may also like